Hakkımızda

Termal Sağlık Turizm alanında Türkiye'de ve Dünya'da konusunda önde gelen bir marka olmak amacıyla;insanlara fiziken ve ruhen mutlu olabilecekleri ortam hedefleyen bir şirkettir. Projemizin konsepti içerisinde bulunan Sağlık Kür Merkezi Üniteleri,ülkemizde ve Dünya'da önde gelen sağlık kuruluşlarının işbirliği ile işletilecektir. Manyas'ta muhteşem bir doğa içinde cennet gibi bir devremülk mekanı yükseliyor. SLS Group ayrıcalığıyla ve farkıyla Manyas'ta yükselen SLS Group, hem yatırım imkanı sunuyor ,hem de tatil fırsatlarıyla muhteşem bir dünyanın kapılarını aralıyor.Sağlık turizminin en gözde kaplıca mekanı olan Osmanlı Ahşap Villaları muhteşem atmosferiyle hem turizm,hem sağlık hemde kaplıca imkanlarını bir arada sunuyor.

MİSYONUMUZ
Sls Group, Türkiye’nin dünya harikası güzelliğe sahip Balıkesir, Manyas'da bulunan Kaz dağları eteğinde, Termal Tatil Köyü ile antik çağlardan günümüze kadar birçok hastalığın tedavisinde kullanılan Şifalı Kaplıca sularını, koruyucu sağlık anlayışını da içeren bir yaklaşımla insanların kendilerini fiziken ve ruhen mutlu hissetmelerini sağlayacak bir ortam oluşturma amacındadır.

VİZYONUMUZ
Paydaşların mutluluğunu göz önünde tutacak bir hizmet anlayışını benimseyip, Türkiye’de ki ve Dünya'da ki sağlık turizmindeki yenilikleri yakalamak, kuruluşa olduğu kadar ülkeyede yararlı projeleri geliştirmek, bilimin öncülüğünde Türkiye'nin doğal kaynaklarının koruyup geliştirip özellikle de katma değeri yüksek turizm yatırımlarını hedeflemektedir.

HEDEFLERİMİZ
-İnsanların fiziken ve ruhen kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamak.
-Doğal kaynaklarımızı, katma değeri yüksek yatırımlarla ekonomiye kazandırmak.
-Türkiye'de ve Dünya'da sağlık turizmi konusunda aranılan bir merkez haline gelmek.
-Oksijen, yeşil, deniz ve termalin buluştuğu yerde çevreye duyarlı ve örnek bir kuruluş olmak.
-Sls Group'un etkinliğini arttırmak.